fbpx

Wodospady w Kravicy

Wodospady w Kravicy to jedno z niezwykłych przyrodniczo miejsc Bośni i Hercegowiny, w którym zasmakujemy jego piękna natury. Kilka wodospadów rozciągniętych na przestrzeni 120 metrów i opadająca z nich woda stwarzają imponujące wrażenie. Pod nimi znajduje się naturalnie uformowany basen wodny, który stał się ulubionym miejscem kąpieli i relaksu dla miejscowej ludności i turystów.

Wspaniałe wodospady Kravica

Dookoła kąpieliska zbudowano zaplecze gastronomiczne, wyznaczono miejsca do biwakowania, a nawet jest możliwość rozbicia namiotu. Do dyspozycji gości oddano także wypożyczalnię kajaków (odpłatnie). W sezonie kąpielisko jest mocno zaludnione i trzeba poszukać wolnego miejsca. Licznie przebywają tu rodziny muzułmańskie i naturalnym widokiem są kobiety chodzące w czadorach i plażujące obok nich kobiety w skąpych strojach kąpielowych. Wodospady znajdują się w bliskiej odległości od Mostaru i Medjugorie.

Wodospady Kravica
Wodospady Kravica
Wodospady Kravica
Wodospady Kravica – można wypożyczyć kajak lub rower wodny i popłynąć w dół rzeki

Zajrzyj z nami do Sarajewa Samochodem na wakacje.pl – Sarajewo

Przeczytaj także: Samochodem na wakacje.pl | Tunel nadziei oraz Samochodem na wakacje.pl | Mostar – miasto dwóch biegunów…

Zapraszamy na podróż duchową do Matki Boskiej w Medziugorie: Samochodem na wakacje.pl | Medziugorie Maryi

About

You may also like

Masz pytania, komentarze? pisz śmiało, ale z klasą :-)