fbpx

„Podróżuj lepiej” – książka Ani i Marcina Nowaków

Przerwa w podróży to dla nas chwila wytchnienia i możliwość regeneracji. Lubimy wówczas sięgnąć po dobrą lekturę i oddać się przyjemności czytania. To zdecydowanie odpręża. Szczególną sympatią dażymy wszelaką literaturę podróżniczą, dzięki której możemy rozwijać naszą pasję i pogłębiać wiedzę.

Z wielką radością przyjęliśmy info o wydaniu książki z tej kategorii i to przez naszych „globtrotterskich” znajomych – Anię i Marcina Nowaków 😊 Ich debiutancka książka nosi tytuł „Jak podróżować lepiej”, co w pierwszym skojarzeniu wskazuje na formę poradnikową.

Z dziką rządzą rzuciliśmy się na zapisaną treść. Tekst czyta się bardzo lekko i przyjemnie, a całość dopełniona jest licznymi grafikami i fotografiami. Ania z Marcinem przelali na papier kawał swojej bogatej wiedzy podróżniczej. To prawdziwa skarbnica rzetelnych informacji dla początkujących jak i zawodowych obieżyświatów. My w temacie podróży mamy sporą wiedzę i kawał doświadczenia, a dzięki tej lekturze dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy! 😊

Ciekawą sprawą jest fakt podróżowania autorów będących zatrudnionych na pełnym etacie. Każdy „etatowiec” posiada maksymalnie 26 dni urlopu, co dla rządnych świata stanowi spore ograniczenie. Autorzy podpowiadają, a wręcz podsuwają pod nos gotowe rozwiązania, jak pozytywnie „pokombinować” żeby okazji do podróżowania było więcej. Kolejną rzeczą jest podpowiedź, jak racjonalnie dysponować budżetem domowym, aby powiększyć swój portfel wyprawowy.

Z książki dowiecie się jakie lotniska dookoła Polski obsługują tanie linie lotnicze i jakie połączenia oferują. To fajna ściąga bez konieczności przeczesywania Internetu.

Ania z Marcinem doradzają jak w topowych miastach Europy, szukać bezpłatnych atrakcji lub zniżek na wejścia 😀

Podsumowując – „Podróżuj lepiej” to książka dla każdego turysty chcącego przejść metamorfozę do poziomu podróżnika. Dodam, że turystą jest ten, kto nie pamięta gdzie był wczoraj. Podróżnik to ten, który nie wie gdzie będzie jutro. Tę książkę powinien przeczytać każdy początkujący, rozpoczynający przygodę z podróżami, a także wytrawny włóczykij, który odkryje dla siebie coś nowego. Nie musicie już szukać rozwiązań i eksperymentować – całą potrzebną wiedzę znajdzie w tej książce! Warto w nią zainwestować – na pewno szybko się zwróci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *