fbpx

Zostań naszym Patronem!

Kochani! Nie ma co owijać w bawełnę! Ruszamy z kilkoma nowymi projektami i potrzebne jest nam Wasze wsparcie! Uruchomiliśmy w tym celu profil w serwisie internetowym Patronite.pl

Szczegóły akcji dostępne są na naszym profilu – kliknij i zapoznaj się ze szczegółami:

https://patronite.pl/Samochodemnawakacje_pl/description

Czemu służy Patronite?

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

Dlaczego warto być patronem?
Pomoc innym

Każdy Patron jest współtwórcą sukcesu Autora! Wspierając Twórcę finansowo, rozpalasz jego pasję i pomagasz mu się rozwijać. Masz też bezcenną świadomość, że zmieniasz życie każdego obdarowanego Autora!

Nagrody

Autorzy odwdzięczają się Patronom, przekazując im wyjątkowe nagrody, dostępne tylko i wyłącznie dla nich. Zajrzyj na profile naszych Twórców i zobacz, co dla Ciebie przygotowali!

Bądź bliżej

Autorzy utrzymują z Patronami bliski kontakt – pytają ich o zdanie, konsultują się, pokazują swoją pracę „od kuchni”. Jeśli chcesz lepiej poznać Twórcę – zostań Patronem!

Dołącz do nas już dziś! Dziękujemy! 🙂

źródło: patronite.pl

You may also like

Masz pytania, komentarze? pisz śmiało, ale z klasą :-)

Exit mobile version